O nas

received_1744894212418835

Kawiarnia Na Murach łączy niezwykły klimat średniowiecznych murów miejskich oraz doskonały smak komponowany każdego dnia na nowo, na bazie własnych receptur i świeżych składników. Jest to jedyne takie miejsce w mieście, które zapewnia smakowanie niepowtarzalnych dań i deserów otoczonych wyborną atmosferą przepysznej kawy i herbaty parzonej w klimatycznym wnętrzu.

Kawiarnia Na Murach to idealne miejsce spotkań. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z możliwości rezerwacji stolików lub całego lokalu na przyjęcia, spotkania rodzinne, służbowe, wigilie pracownicze, komunie, urodziny, eventy oraz wiele innych wydarzeń. Specjalnie dla Państwa dobierzemy indywidualne menu na konkretną okazję, doradzimy w wyborze poczęstunku, oraz zapewnimy ciepłą i miłą atmosferę spędzonego u nas czasu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Nasze przesłanie

wnętrze

Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak Miłość.

Można nie jeść w ogóle , ale nie można jeść źle.

Te dwa motta przyświecają nam każdego dnia, aby codziennie zaskakiwać Państwa nowymi niesamowitymi i mamy nadzieję niezapomnianymi smakami i aromatami unoszącymi się w naszym prześlicznym zakątku.

Historia

stara kawiarnia

Kawiarnia - Ogród Zdrojowy. Dzierżoniów Śląski   Właściciel E. Schaaf.

"Nowoczesna restauracja rekreacyjna, w idyllicznym miejscu, obok starych murów miejskich, między basztami, przy promenadzie na dawnych wałach. Jasne, przytulne pomieszczenia dla gości, plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, karuzelą, piaskownicą i basenikiem - pobyt uprzyjemnia muzyka rozrywkowa. Wejście z ul. Browarnej 10a. 1 minuta od Rynku. Telefon 77"

Tak przed laty prezentowało się miejsce, w którym dzisiaj znajduje się Kawiarnia Na Murach. Powstała w 2014 roku nadal pełni pierwotną funkcje miejsca spotkań o przytulnym wystroju i przyjemnej atmosferze niezależnie od wieku i wykształcenia. Dobry klimat, otwarty ogródek oraz plac zabaw dla dzieci, a także kącik prasowy tworzą klimat miejsce konsumpcji i rozmów.

Dlaczego my ?

  • Kawiarnia na Murach jest idealnym miejscem dla osób poszukujących relaksującego klimatu, spokoju, piękna a przede wszystkim doskonałej kuchni i profesjonalnej obsługi.
  • Kawiarnia na Murach to wyśmienita lekka i pyszna kuchnia. Każda potrawa to małe dzieło sztuki, tworzone z pasją by zaspokoić najwybredniejsze gusta.
  • Kawiarnia na Murach to idealne miejsce na spotkania firmowe i biznesowe, przyjęcia okolicznościowe.  Szczególną uwagę przywiązujemy do poznania potrzeb i oczekiwań naszych Gości, unikając standardowych ofert, traktując każdą uroczystość indywidualnie.
  • Kawiarnia na Murach jest przyjazna dla naszych pociech znajdziemy tu miejsce do zabaw, pozostawienia roweru. Nie zapominamy o naszych pupilach i miseczce wody dla nich.

Mówią o nas